Завантажити Розклад:



МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ УКРАЇНИ
ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ м. КІРОВОГРАДА
Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді
24-26 липня 2014 року м. Кіровоград
РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ
1-й день, 24 липня, четвер
14   100м   Ч 10 - б 9:00        
5   100м с/б Ж 7 - б 9:30        
          9:45 Стрибки у довжину Ч 10 - б  
27 4з 8t 400м Ж 1- коло 10:00        
          10:15 Стрибки у висоту Ж 7 - б  
46 6з 8t 400м Ч 1- коло 10:20        
18 2з 1,2,3,4+4t 1500м Ж 1- коло 10:50        
33 3з    1,2,3+3t 1500м Ч 1- коло 11:05        
          11:15 Штовхання ядра Ч 10 - б  
          11:25 Стрибки у довжину Ч квал  7,60 28
21 3з 8t 400м з/б Ч 1- коло 11:20        
22 3з 8t 400м з/б Ж 1- коло 11:45        
          13:00 Стрибки у висоту Ч  10-б  
                   
15:30 УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ЗМАГАНЬ
          16:00 Штовхання ядра  Ж  7 - б  
11 2з 8t 100м з/б Ж 1-коло 16:05        
          16:10 Метання молота Ж ФІНАЛ 9
10 2з 8t 110м з/б Ч 1-коло 16:25        
32 4з 8t 100м Ж 1-коло 16:40        
42 6з 8t 100м Ч 1-коло 17:00 Стрибки з жердиною Ж ФІНАЛ 8
18 2з 1,2 +4t 800м Ж 1-коло 17:30        
          17:40 Метання молота Ч ФІНАЛ 9
49 6з 1 + 2t 800м Ч 1-коло 17:45        
          18:05 Стрибки у висоту Ч квал  2,15 27
18:10 Нагородження: метання молота "Ж"; стрибки з жердиною "Ж"
    200м Ж 7 – б 18:20        
    400м Ч 10 – б 18:30        
    110м з/б Ч ФІНАЛ 18:55        
    100м з/б Ж ФІНАЛ 19:05        
    100м Ж ФІНАЛ 19:15        
    100м М ФІНАЛ 19:25        
17 5000м Ж ФІНАЛ 19:35        
17 5000м Ч ФІНАЛ 20:00        
20:05 Нагородження: 110м з/б "Ч"; 100м з/б "Ж"; 100м "Ж-Ч";  метання молота "Ч"
20:30 Нагородження: 5000м  "Ж-Ч"
2-й день,  25 липня,  п'ятниця
    110м з/б Ч 10 - б 9:30        
41 6з 8t 200м Ж 1-коло 10:00 Стрибки у довжину Ж 7 - б  
          10:15 Метання диска  Ч 10 - б  
          10:00        
65 9з 8t 200м Ч 1-коло 10:20        
          11:15 Потрійний стрибок Ч квал 16,10 21
          11:30 Метання списа Ж  7 - б  
          12:15 Стрибки з жердиною Ч 10 - б  
                   
          15:30 Стрибки у довжину Ч ФІНАЛ  
          15:45 Метання списа  Ч 10-б  
          17:00 Стрибки у довжину Ж ФІНАЛ 15
    800м Ж 7 - б 17:05        
    200м Ж ФІНАЛ 17:15 Стрибки у висоту Ж ФІНАЛ 14
    200м Ч ФІНАЛ 17:25 Метання диска Ж ФІНАЛ 8
17:30 Нагородження:  стрибки у довжину "Ч";  7-борство
    400м Ж ФІНАЛ 17:45        
    400м Ч ФІНАЛ 17:55        
18:00 Нагородження: 200м "Ж-Ч"; стрибки у довжину "Ж"; стрибки у висоту "Ж"; 
20 2з  3000м з/п Ч ФІНАЛ 18:15        
13 1з  3000м з/п Ж ФІНАЛ 18:40 Стрибки з жердиною Ч ФІНАЛ 14
    1500м Ч 10-б 18:55 Стрибки у висоту Ч ФІНАЛ  
    1500м Ж ФІНАЛ 19:05 Метання диска Ч ФІНАЛ 11
    1500м Ч ФІНАЛ 19:15        
19:25 Нагородження: 400м "Ж-Ч"; 3000м з/п "Ж-Ч";  метання диска "Ж"; 10-борство
    400м с/б Ч ФІНАЛ 19:50        
    400м с/б Ж ФІНАЛ 20:05        
20:25 Нагородження: 1500м "Ж-Ч"; 400м з/б "Ж-Ч"; стрибки у висоту "Ч"; метання диска "Ч"; стрибки з жердиною "Ч"
                   
3-й день,  26 липня, субота
27 2з  3000м Ж ФІНАЛ 10:00 Штовхання ядра Ж ФІНАЛ 12
          10:00 Метання списа Ж ФІНАЛ 9
  10:05 Потрійний стрибок Ч ФІНАЛ  
35 3000м Ч ФІНАЛ 10:15        
    800м Ж ФІНАЛ 10:45        
    800м Ч ФІНАЛ 10:55        
11:10 Нагородження: 3000м "Ж-Ч"; 800м "Ж-Ч"; метання списа  "Ж"; штовхання ядра "Ж"; потрійний стрибок "Ч"
8 4 х 100м  Ж ФІНАЛ 11:30 Штовхання ядра Ч ФІНАЛ 11
          11:30 Метання списа Ч ФІНАЛ 13
          11:35 Потрійний стрибок Ж ФІНАЛ 12
12 4 х 100м Ч ФІНАЛ 11:45        
10 4 х 400м Ж ФІНАЛ 12:00        
14 4 х 400м Ч ФІНАЛ 12:15        
13:00 Нагородження: метання списа  "Ч"; штовхання ядра "Ч"; потрійний стрибок "Ж"; 4х100м "Ж-Ч"; 4х400м "Ж-Ч"