2014.09.20 15:30 Маршрут Чемпіонату України з легкої атлетики з бігу на 10 км. «Львівська десятка» (дорослі, молодь, юніори)

Старт та фініш пробігу – Проспект Свободи. Схема руху:

Проспект Свободи – пл. Міцкевича – просп. Шевченка – вул. О.Герцена – вул. І.Франка – вул. Зелена (по лівій смузі) – вул. Студентська – вул. К. Левицького – вул. Погулянка – вул. Вахнянина – вул. К. Левицького – вул. О.Герцена – просп. Шевченка – Проспект Свободи.

Джерело: Львівська десятка

2014.09.19 11:00 Затверджено формулу відбору на марафонську естафету «Чіба-Екіден»

20-24 листопада в Японії відбудеться традиційна змішана марафонська естафета «Чіба-Екіден». Участь у ній беруть по три чоловіки й три жінки від країни. Загальна протяжність дистанції – 42,195 км, які розбиті на шість етапів.

18 вересня членами Виконкому ФЛАУ було затверджено формулу відбору до української команди на естафету «Чіба-Екіден». Згідно з цим рішенням, до її складу потраплять переможці чемпіонату України з бігу по шосе на 10 км (21 вересня 2014 р., м Львів) серед чоловіків і жінок; атлет, який у чоловічому марафоні на чемпіонаті Європи в Цюриху показав найкращий результат серед українців (Ігор Русс). Ще трьох атлетів визначатиме тренерський штаб команди.

Наразі ФЛАУ активно працює над тим, щоб українська команда отримала запрошення на змішану марафонську естафету «Чіба-Екіден».

Джерело: ФЛАУ

2014.09.02 10:00 У Львові відбудеться чемпіонат України з бігу на 10 км і турнір «Львівська десятка»

21 вересня Львів прийматиме чемпіонат України з бігу на 10 км і змагання «Львівська десятка».

Найсильніших визначатимуть у особисто-командній першості в трьох вікових категоріях: серед дорослих, молоді та юніорів.

Розподіл місць у командних змаганнях відбуватиметься за сумою очок, набраних 12 учасниками кожної з них (по два в кожній віковій категорії серед чоловіків і жінок).

Детальнішу інформацію ви знайдете в регламенті змагань і на офіційній сторінці ФЛАУ у Facebook.

Фото від організаторів змагань

Джерело: ФЛАУ