Сьогодні: 16.07.2018 19:26


Час Багатоборство Вид Категорія Коло Стартовий Підсумковий
09:00 Спортивна ходьба 3000 м Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
09:25 Спортивна ходьба 5000 м Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
10:00 Десятиборство юнаки Біг на 100 м Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
10:00 Метання диска 1,5 кг Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
10:00 Штовхання ядра 3 кг Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
10:10 Біг на 100 м Юнаки 17 Забіги  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
10:40 Десятиборство юнаки Стрибки у довжину Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
10:40 Біг на 100 м Дівчата 17 Забіги  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
11:10 Семиборство Дівчата Біг на 100 м з/б (0.762) Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
11:15 Біг на 100 м з/б (0.762) Дівчата 17 Забіги  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
11:20 Стрибки з жердиною Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
11:30 Біг на 2000 м з/п Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
11:50 Біг на 2000 м з/п Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
11:55 Стрибки у довжину Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
12:00 Семиборство Дівчата Стрибки у висоту Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
12:05 Метання диска 1 кг Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
12:40 Десятиборство юнаки Штовхання ядра 5 кг Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
13:30 Семиборство Дівчата Штовхання ядра 3 кг Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
13:30 Метання молота 3 кг Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
15:00 Десятиборство юнаки Стрибки у висоту Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
15:00 Метання молота 5 кг Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
15:00 Біг на 100 м з/б (0.762) Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
15:00 Стрибки у довжину Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
15:15 Біг на 1500 м Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
15:35 Біг на 1500 м Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
15:45 Стрибки з жердиною Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
15:55 Семиборство Дівчата Біг на 200 м Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
16:05 Біг на 400 м Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  08.10.2014 00:00:00
16:25 Біг на 400 м Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
16:30 Метання списа 700 гр Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
16:30 Стрибки у висоту Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
16:50 Біг на 100 м Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
17:00 Біг на 100 м Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
17:15 Десятиборство юнаки Біг на 400 м Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
17:50 Метання списа 500 гр Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
Час Багатоборство Вид Категорія Коло Стартовий Підсумковий
09:00 Семиборство Дівчата Стрибки у довжину Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
09:00 Десятиборство юнаки Біг на 110 м з/б (0.914) Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
09:15 Біг на 110 м з/б (0.914) Юнаки 17 Забіги  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
09:35 Біг на 200 м Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  06.10.2014 00:00:00
09:45 Десятиборство юнаки Метання диска 1,5 кг Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
10:00 Потрійний стрибок Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
10:35 Біг на 200 м Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
10:45 Стрибки у висоту Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
10:50 Семиборство Дівчата Метання списа 500 гр Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
11:00 Десятиборство юнаки Стрибки з жердиною Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
11:30 Штовхання ядра 5 кг Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
11:45 Біг на 110 м з/б (0.914) Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
12:00 Біг на 3000 м Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
12:00 Потрійний стрибок Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
12:15 Біг на 3000 м Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
12:40 Біг на 400 м з/б (0.840) Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
12:55 Біг на 400 м з/б (0.762) Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
13:15 Біг на 800 м Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
13:20 Десятиборство юнаки Метання списа 700 гр Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
13:30 Біг на 800 м Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
14:00 Семиборство Дівчата Біг на 800 м Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
14:20 Естафетний біг 100+200+300+400 м Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
14:40 Естафетний біг 100+200+300+400 м Дівчата 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00
14:50 Десятиборство юнаки Біг на 1500 м Юнаки 17 Фінал  02.10.2014 00:00:00  02.10.2014 00:00:00

Підсумок

Десятиборство  02.10.2014 00:00:00 02.10.2014 00:00:00
Семиборство  02.10.2014 00:00:00 02.10.2014 00:00:00
Командний залік  02.10.2014 00:00:00
Командний залік ДЮСШ  08.10.2014 00:00:00
Командний залік СДЮСШОР  02.10.2014 00:00:00
Підсумкові данні  08.10.2014 00:00:00 08.10.2014 00:00:00