2014.10.16 17:00 До уваги ЗМІ! Прес-конференція до чемпіонату України зі спортивної ходьби на 50 км, Кубка «Вечірній Івано-Франківськ»

Шановні представники ЗМІ! 18-19 жовтня Івано-Франківськ прийматиме чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 км, міжнародний Кубок «Вечірній Івано-Франківськ». Запрошуємо вас 17 жовтня взяти участь у прес-конференції, присвяченій змаганням.

Дата/час п’ятниця, 17 жовтня 2014 р. о 12:00

Місце міська рада (зал засідань №311) вул. Грушевського, 21, Івано-Франківськ, Україна

Учасники Віктор Анушкевичус, міський голова Івано-Франківської області
Віталій Матешко, президент ФЛА Івано-Франківської області, голова комітету фізичної культури та спорту Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради
Мирослав Карабін, голова відділення НОК України в Івано-Франківській області
Ганна Суслик, учасниця юнацького чемпіонату світу-2013 та юніорського чемпіонату світу-2014
імена решти атлетів-учасників прес-конференції уточнюються

Акредитація при собі мати посвідчення журналіста або паспорт
Контакти для акредитації rudnytskyy.d@gmail.com (Денис)

Джерело: ФЛАУ

2014.10.16 10:00 Івано-Франківськ готовий прийняти чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 км

18 та 19 жовтня в Івано-Франківську відбудуться чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 км, XVIII Міжнародний Кубок «Вечірній Івано-Франківськ». У рамках змагань також пройдуть чемпіонат України серед молоді з ходьби на 50 км, чемпіонат України та області серед команд СДЮШОР та ДЮСШ.

Даний турнір особливо важливий з точки зору проведення в травні наступного року в Івано-Франківську Кубка Європи зі спортивної ходьби. Трасі змагань уже надано сертифікат від AIMS та IAAF, а в найближчі вихідні її перевірять професійні спортсмени.

Старт буде даний на вулиці Незалежності, а церемонії відкриття, закриття та нагородження пройдуть на площі Івана Франка. Повний розклад змагань ви знайдете за посиланням: http://uaf.org.ua/images/otherdocuments/calendar/2014/2014.10.18_ivano_frankivsk/2014.10.18-19_rozklad.pdf.

З питань акредитації ЗМІ звертайтеся за електронною адресою rudnytskyy.d@gmail.com (Денис).

Джерело: ФЛАУ

2014.10.08 10:00 Траса Кубка Європи-2015 зі спортивної ходьби отримала міжнародний сертифікат

Траса Кубка Європи-2015 зі спортивної ходьби в Івано-Франківську отримала міжнародний сертифікат AIMS та IAAF. Їй було надано найвищу категорію – категорію «А».

Категорія «А» означає, що на трасі можуть проводитися міжнародні змагання найвищого рівня. Сертифікат дійсний до 31 грудня 2018 року.

Довжина кола на трасі складає 1000 м, а маршрут пролягатиме вулицею Незалежності від кінотеатру «Космос» і до повороту на вул. І. Франка. Кубок Європи зі спортивної ходьби Івано-Франківськ прийматиме у травні 2015 року. А вже 18-19 жовтня поточного року там відбудеться чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 км, міжнародний Кубок «Вечірній Івано-Франківськ».

Нагадаємо, 28 вересня трасу виміряв представник AIMS Тадеуш Джєконскі. Участь у процесі також узяли представники ФЛАУ Іоланта Хропач і Юрій Кострицький.

Джерело: ФЛАУ

2014.09.29 10:00 Відбулося попереднє вимірювання траси Кубка Європи-2015 зі спортивної ходьби

28 вересня в Івано-Франківську відбулося попереднє вимірювання траси, на якій у 2015 році проводитиметься Кубок Європи зі спортивної ходьби, а менше ніж за місяць відбудеться чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 км, Кубок «Вечірній Івано-Франківськ». Трасу вимірювали представник IAAFта AIMS Тадеуш Джєконскі і представники ФЛАУ Іоланта Хропач і Юрій Кострицький.

Траса пролягатиме вулицею Незалежності від вулиці Франка до кінотеатру «Космос». Старт і фініш заплановано навпроти пам’ятника Іванові Франку. Довжина кола складе 1 км.

Для проведення Кубка Європи на даній ділянці траси в Івано-Франківську потрібно буде змінити асфальт, після чого трасу виміряють з метою сертифікації. «Траса в Івано-Франківську хороша, з широкими поворотами, а це дуже важливо для того, щоб атлети не знижували темп. Щодо укладання асфальту, то це можна зробити за 6-7 днів, а до Кубка Європи ще залишається півроку», - зазначив Джєконскі.

ФОТОзвіт про вимірювання траси в Івано-Франківську

Тадеуш Джєконскі також висловив упевненість у тому, що підготовка до Кубка Європи пройде добре, адже Івано-Франківськ має традиції у проведенні міжнародних змагань зі спортивної ходьби і цього річ прийме вже 18-й за ліком Кубок «Вечірній Івано-Франківськ».

За матеріалами sport.if.ua

Фото надані ФЛА Івано-Франківської області

Джерело: ФЛАУ