Стрибки у довжину Жінки Фінал

Місце проведення: Кіровоград, м. Кіровоград, стадіон "Зірка"
Дата проведення: 8 червня 2015 р.
Час початку: 16:45
Час завершення:


Місце Номер Прізвище Ім'я Область Дата нар. Результат Квал. Розряд Тренери Команда
1 851  ГРИШУТІНА Крістіна  м. Київ 21.03.1992 6.81/+1.1 МСМК Голуб О.О., Голуб К.В. Д-МОН, ЦШВСМ
X 6.61/0.0 6.75/+1.1 6.75/+1.8 6.81/+1.1 X
2 383 ЄРМАКОВА Анна  Харкiвська 01.10.1991 6.61/+1.9 МСМК Хлопотнова О.І. У, ШВСМ з л/а
X 6.36/0.0 6.37/0.0 6.54/+1.4 6.61/+1.9 6.45/+0.8
3 95 ТВЕРДОХЛІБ Маргарита  Донецька 02.06.1991 6.41/+1.5 МС Солдаткіни В.в.,о.в., Голубцов А.В., Скирда І.В. () Вінницька, ЗСУ-МОН, ДШВСМ
6.24/0.0 6.29/+1.7 6.41/+1.5 6.06/+0.3 6.37/+1.2 X
4 1592 БЕХ Марина  Хмельницька 18.07.1995 6.37/0.0 МС Крушинський В.В. () МОН
X X 6.24/+1.1 X 6.28/0.0 6.37/0.0
5 385 КОРНУТА Анна  Харкiвська 10.11.1988 6.36/+1.0 МС Омельченко М.В., Омельченко О.П., Апанович Л.Д. () Д, ШВСМ з л/а
6.36/+1.0 X 6.31/+1.2 6.11/0.0 6.23/+1.2 X
6 809  НІКІТІНА Анастасія  Черкаська 08.09.1994 6.32/+0.7 МС Горбівненко О С, ОСДЮСШОР Чрк
5.92/+0.8 X 6.21/+1.0 X 6.32/+0.7 X
7 804  НІКОЛАЄВА Ірина  Черкаська 20.01.1984 6.30/+0.4 МС Орнаджи А.І., Вавринкевич В.В. () С, ШВСМ
X 6.06/+0.1 6.30/+0.4 X 6.23/0.0 X
8 1724  ЦИХОЦЬКА Руслана  Чернівецька 23.03.1986 6.23/+1.5 КМС Голубцов А.В. ЗСУ-К, ДШВСМ
4.76/0.0 6.22/+1.4 6.23/+1.5 X — —
9 180  МЕЛЬНИК Богдана  Київська 25.10.1994 6.19/+1.2 КМС Гредунова В.Т., Гредунова Н.М. О-Д, БВУФК Бровари
X 6.19/+1.2 X
10 767  КИРИЧЕНКО Ілона  Черкаська 23.06.1995 6.03/+0.7 КМС Вавринкевич В.В. () Д, ШВСМ
5.49/0.0 X 6.03/+0.7
11 185  ЛЕБЕДИНЕЦЬ Олена  Київська 02.11.1996 5.98/+2.1 КМС Гредунова В.Т., Гредунова Н.М. МОН, БВУФК Бровари
5.98/+2.1 5.66/+2.9 5.73/0.0
12 2386  ФІРСОВА Юлія  Кіровоградська 23.07.1994 5.91/+0.9 КМС Михалюкова Г.П., Голубцов А.В. С, ДШВСМ
5.91/+0.9 X 5.74/+1.0
13 1389  САХАРУК Наталія  Львiвська 19.02.1995 5.76/0.0 I Лемешко В.Й. (), Хомяк О.В., Васильків Н.Л. К, КДЮСШ "Колос" Львів
5.71/+0.3 X 5.76/0.0
14 2239  КРАСУЦЬКА Анна  Чернігівська 20.07.1995 5.69/+0.3 I Марченко М.С., Завгородня О. Сумська
X 5.69/+0.8 5.69/+0.3
15 2455  ГУДЗЬ Юліанна  Закарпатська 02.07.1994 5.54/+2.2 II Коломоєць А.І., Новікова Н. Д, ОШВСМ
5.51/0.0 5.27/+0.8 5.54/+2.2
16 2415  ДЮБАНОВА Альона  Кіровоградська 02.06.1997 4.82/+1.4 III Нищеменко В.А., Здітовецький Г.Б. К, КЗ ДЮСШ №2 Крв
4.82/+1.4 4.72/+1.3 4.55/0.0
17 1208 АХКОЗОВА Інна  Вінницька 16.09.1984 4.18/+0.7 II юн Ахкозова Л.В. ШВСМ Він
X 4.18/+0.7 —
689  БОРИСЕНКО-ПУШКІНА Ольга  Запорiзька 23.03.1989 NM Борисенко В.В. У, ШВСМ
— — —
2414  ПАВЛЮК Дар'я  Кіровоградська 10.08.1999 NM Нищеменко В.А. К, Крв КЗ ОСДЮСШОР-2
X X X