20.08.2018 03:42


Час Вид Категорія Коло Стартовий Підсумковий Підсумковий PDF
09:30 Десятиборство (юніори). Біг на 100 м Юніори Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
10:00 Семиборство (Юніорки). Біг на 100 м з/б (0.840) Юніорки Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
10:10 Біг на 100 м з/б (0.840) Юніорки Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
10:10 Десятиборство (юніори). Стрибки у довжину Юніори Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
10:20 Біг на 3000 м Юніорки Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
10:40 Біг на 3000 м Юніори Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
10:40 Семиборство (Юніорки). Стрибки у висоту Юніорки Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
11:00 Біг на 400 м Юніорки Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
11:20 Десятиборство (юніори). Штовхання ядра 6 кг Юніори Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
11:20 Біг на 400 м Юніори Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
11:40 Біг на 100 м Юніорки Забіги  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
11:55 Біг на 100 м Юніори Забіги  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
15:15 Стрибки у висоту Юніорки Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
15:20 Стрибки у довжину Юніорки Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
15:30 Штовхання ядра 4 кг Юніорки Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
15:30 Біг на 400 м з/б (0.762) Юніорки Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
15:50 Біг на 400 м з/б (0.914) Юніори Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
16:10 Біг на 100 м Юніорки Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
16:20 Біг на 100 м Юніори Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
16:30 Стрибки з жердиною Юніорки Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
16:30 Метання диска 1,75 кг Юніори Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
16:30 Біг на 1500 м Юніорки Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
16:45 Біг на 1500 м Юніори Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
16:45 Десятиборство (юніори). Стрибки у висоту Юніори Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
16:50 Семиборство (Юніорки). Штовхання ядра 4 кг Юніорки Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
17:00 Стрибки у довжину Юніори Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
17:05 Біг на 5000 м Юніорки Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
17:40 Біг на 5000 м Юніори Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
18:00 Штовхання ядра 6 кг Юніори Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
18:00 Стрибки у висоту Юніори Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
18:10 Стрибки з жердиною Юніори Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
18:10 Семиборство (Юніорки). Біг на 200 м Юніорки Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
18:20 Метання диска 1 кг Юніорки Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
18:20 Десятиборство (юніори). Біг на 400 м Юніори Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
18:30 Спортивна ходьба 10000 м Юніори Фінал  07.06.2016 00:00:00  07.06.2016 00:00:00   07.06.2016 00:00:00
Час Вид Категорія Коло Стартовий Підсумковий Підсумковий PDF
08:00 Спортивна ходьба 10000 м Юніорки Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
09:15 Десятиборство (юніори). Біг на 110 м з/б (0.990) Юніори Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
09:30 Семиборство (Юніорки). Стрибки у довжину Юніорки Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
09:40 Десятиборство (юніори). Метання диска 1,75 кг Юніори Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
10:00 Біг на 110 м з/б (0.990) Юніори Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
10:20 Біг на 3000 м з/п Юніори Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
10:20 Потрійний стрибок Юніори Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
10:30 Семиборство (Юніорки). Метання списа 600 гр Юніорки Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
10:35 Біг на 3000 м з/п Юніорки Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
10:40 Десятиборство (юніори). Стрибки з жердиною Юніори Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
10:55 Біг на 200 м Юніорки Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
11:00 Метання молота 4 кг Юніорки Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
11:15 Біг на 200 м Юніори Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
11:30 Метання списа 600 гр Юніорки Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
12:00 Потрійний стрибок Юніорки Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
12:00 Десятиборство (юніори). Метання списа 800 гр Юніори Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
12:00 Семиборство (Юніорки). Біг на 800 м Юніорки Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
12:10 Біг на 800 м Юніорки Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
12:30 Метання молота 6 кг Юніори Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
12:30 Біг на 800 м Юніори Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
12:40 Метання списа 800 гр Юніори Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
12:50 Естафетний біг 4х100 м Юніорки Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
13:05 Естафетний біг 4х100 м Юніори Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
13:20 Естафетний біг 4х400 м Юніорки Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
13:35 Естафетний біг 4х400 м Юніори Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00
13:45 Десятиборство (юніори). Біг на 1500 м Юніори Фінал  08.06.2016 00:00:00  08.06.2016 00:00:00   08.06.2016 00:00:00

Підсумок

Десятиборство  08.06.2016 00:00:00 08.06.2016 00:00:00
Семиборство  08.06.2016 00:00:00 08.06.2016 00:00:00
Командний залік  08.06.2016 00:00:00
Підсумкові данні  08.06.2016 00:00:00 08.06.2016 00:00:00