Біг на 400 м Жінки Пре-кваліфікація

Event: 400 m Women Pre-qualification
Venue: Kropyvnytskyi, FC "Zirka" Stadium
Місце проведення: Кропивницький, м. Кропивницький, стадіон ФК "Зірка"
Час початку: 10:40, 5 липня 2017 р.
Формула виходу: Перші 2 у кожному забігу (Q) та 2 кращих за часом (q)


Heat | Забіг 1

Place
Місце
Bib
Номер
Surname
Прізвище
Name
Ім'я
Born
Дата нар.
Country/Region
Країна/Область
Result
Результат
Qual.
Квал.
Grade
Розряд
Points
Очки
Team
Команда
Coaches
Тренери
1 177  RADYUK
РАДЮК
Olena
Олена
07.02.1999  Донецька 56.16 Q I ШВСМ Днц Кривошанов О.Ю., Серорез Т.Б.
2 711  MUCHAROVA
МУЧАРОВА
Yevheniya
Євгенія
28.08.1999  Сумська 57.03 Q I МОН, ОДЮСШ м.Суми Білодід О.Ф., Мучаров О.М, Корж С.О.
3 16  CHERKAS
ЧЕРКАС
Mariya
Марія
03.05.1993  Вінницька 57.38 q I К Прошин В.М.
4 563  KHARCHENKO
ХАРЧЕНКО
Romana
Романа
17.10.1996  Львiвська 57.74 I МОН, ЛДЮСШ №2 Львів Свищ Я.С., Нікіфоров О
5 560  OSTYMCHUK
ОСТИМЧУК
Ivanna
Іванна
02.07.1998  Львiвська 58.97 II МОН, ЛШВСМ Сазонова В.І., Свищ Я.С.
6 278  PIKALOVA
ПІКАЛОВА
Yuliya
Юлія
29.07.1997  Запорiзька 59.36 II У, СДЮШОР "Металург" Зпр Місірук Г.О. , Нечта С.О.
7 906  KOVALENKO
КОВАЛЕНКО
Viktoriya
Вікторія
25.01.1998  Черкаська 1:00.99 II МОН, ОСДЮСШОР Чрк Лашкул С.

Heat | Забіг 2

Place
Місце
Bib
Номер
Surname
Прізвище
Name
Ім'я
Born
Дата нар.
Country/Region
Країна/Область
Result
Результат
Qual.
Квал.
Grade
Розряд
Points
Очки
Team
Команда
Coaches
Тренери
1 659  LYAKHOVA
ЛЯХОВА
Olha
Ольга
18.03.1992  Полтавська 55.96 Q I Д Степанцов К.А., Смородський І.Ю.
2 5  CHEKHIVSKA
ЧЕХІВСЬКА
Yuliya
Юлія
17.03.1992  Вінницька 56.13 Q I К, ШВСМ Він Жуковський В.Т.
3 182  PYROZHENKO
ПИРОЖЕНКО
Natalya
Наталя
23.01.1997  Донецька 56.42 q I ЗСУ, ШВСМ Днц Степанцов К.А., Половінкіна Т.П.
4 104  KUPRYCH
КУПРИЧ
Solomiya
Соломія
10.01.1990  Дніпропетровська 59.82 II "Інваспорт" Фатєєв А.Ю.
5 352  KOVALYOVA
КОВАЛЬОВА
Anastasiya
Анастасія
12.07.1993  Київська 1:00.45 II МОН, КОШВСМ Приходько В.М.
6 8  DOROSHENKO
ДОРОШЕНКО
Tetyana
Тетяна
30.10.1996  Вінницька 1:00.76 II К, ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М.
958  ZAKATOVA
ЗАКАТОВА
Yaroslava
Ярослава
30.07.1994  Чернігівська DNS С, ОШВСМ Чрг Бр Філіпових

Heat | Забіг 3

Place
Місце
Bib
Номер
Surname
Прізвище
Name
Ім'я
Born
Дата нар.
Country/Region
Країна/Область
Result
Результат
Qual.
Квал.
Grade
Розряд
Points
Очки
Team
Команда
Coaches
Тренери
1 361  AVRAMCHUK
АВРАМЧУК
Ivanna
Іванна
17.04.1998  Київська 55.83 Q I К Прокудін О.М., Карандюк К.
2 205  DROZDOVA
ДРОЗДОВА
Anna
Анна
28.02.1997  Житомирська 57.63 Q I Д, ДЮСШ Жтм Нікітіна Н.М., Нікітін А.В.
3 101  KOCHMARYK
КОЧМАРИК
Viktoriya
Вікторія
23.08.1989  Дніпропетровська 1:00.28 II "Інваспорт" Фатєєв А.Ю.
4 422  LANDINA
ЛАНДІНА
Viktoriya
Вікторія
27.08.1991  м. Київ 1:00.39 II ПНЗ ДЮСШ "Шанс" Якимчук Т.А.
5 359  YEZLOVETSKA
ЄЗЛОВЕЦЬКА
Nataliya
Наталія
21.11.1983  Київська 1:00.91 II ""Інваспорт"" Стельмах С.С., Познанський А
562  MEKHANCHUK
МЕХАНЧУК
Renata
Рената
05.02.1998  Львiвська DNF МОН, ЛДЮСШ №2 Львів Свищ Я.С., Саулевич Н.В.
319  SHULYAR
ШУЛЯР
Yuliya
Юлія
12.08.1997  Івано-Франківська DNS Інваспорт Єрузель Є.І.