Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу
серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків

Місце проведення: м. Одеса
Дата проведення: 30 березня 2018 р.

Чоловіки Крос 8 км

Місце Номер Атлет 1.0 km 2.0 km 3.0 km 4.0 km 5.0 km 6.0 km 7.0 km Темп Результат
1 255 МАТВІЙЧУК Олександр 0:02:59 0:06:08 0:09:17 0:12:31 0:15:43 0:18:54 0:22:07 3:09 0:25:18
2 75 ДІДОВОДЮК Дмитро 0:03:00 0:06:08 0:09:23 0:12:39 0:15:55 0:19:13 0:22:32 3:13 0:25:49
3 74 ВОЛУЙКЕВИЧ Павло 0:03:13 0:06:32 0:09:49 0:13:07 0:16:25 0:19:44 0:23:03 3:16 0:26:11
4 108 БОГДАНОВ Михайло 0:03:07 0:06:22 0:09:42 0:13:01 0:16:20 0:19:40 0:23:02 3:16 0:26:12
5 234 РИБАК Сергій 0:03:12 0:06:30 0:09:49 0:13:08 0:16:27 0:19:50 0:23:08 3:17 0:26:17
6 35 БАБАРИКА Іван 0:03:11 0:06:27 0:09:46 0:13:07 0:16:27 0:19:49 0:23:12 3:18 0:26:30
7 277 КРАМАРЮК Руслан 0:03:20 0:06:41 0:09:58 0:13:20 0:16:44 0:20:05 0:23:27 3:19 0:26:39
8 39 МЕВША Микола 0:03:11 0:06:29 0:09:50 0:13:10 0:16:34 0:19:59 0:23:25 3:20 0:26:40
9 231 ОБУХОВСЬКИЙ Олексій 0:03:04 0:06:20 0:09:41 0:13:05 0:16:34 0:20:01 0:23:28 3:20 0:26:43
10 196 САВЧУК Руслан 0:03:11 0:06:30 0:09:54 0:13:20 0:16:44 0:20:08 0:23:34 3:20 0:26:44
11 81 ОЗАРКО Олег 0:03:17 0:06:43 0:10:12 0:13:38 0:17:11 0:20:40 0:24:08 3:25 0:27:24
12 58 КОСЯНЧУК Віктор 0:03:15 0:06:41 0:10:13 0:13:41 0:17:16 0:20:50 0:24:20 3:27 0:27:42
13 207 КРИЖЕВИЧ Александр 0:03:13 0:06:40 0:10:10 0:13:41 0:17:16 0:20:50 0:24:25 3:29 0:27:53
14 117 ПОЛІЩУК Віталій 0:03:14 0:06:39 0:10:05 0:13:38 0:17:12 0:20:44 0:24:19 3:29 0:27:53
15 210 П'ЯСЕЦЬКИЙ Андрій 0:03:12 0:06:33 0:10:07 0:13:43 0:17:26 0:21:12 0:24:55 3:34 0:28:34
16 50 МИРОНІЧЕВ Сергій 0:03:23 0:06:55 0:10:32 0:14:13 0:17:56 0:21:38 0:25:19 3:36 0:28:50
17 226 БЕЛІНСЬКИЙ Олексій 0:03:27 0:07:01 0:10:37 0:14:22 0:18:03 0:21:49 0:25:39 3:40 0:29:21
18 114 ЛУПИНА Дмитро 0:03:19 0:06:56 0:10:42 0:14:28 0:18:14 0:22:04 0:25:48 3:40 0:29:21
19 165 СТЕПАНЕНКО Костянтин 0:03:33 0:07:17 0:11:03 0:14:54 0:18:42 0:22:34 0:26:26 3:46 0:30:10
20 263 БОНДАРЕНКО Максим 0:03:38 0:07:28 0:11:21 0:15:16 0:19:05 0:22:59 0:26:52 3:48 0:30:29
21 227 ВАСИЛЕЦЬ Роман 0:03:35 0:07:29 0:11:26 0:15:22 0:19:22 0:23:20 0:27:16 3:53 0:31:04
22 80 МОРОЗ Євген 0:03:39 0:07:29 0:11:21 0:15:19 0:19:22 0:23:21 0:27:20 3:53 0:31:10
23 245 КОВЕРНИК Олексій 0:03:40 0:07:38 0:11:37 0:15:38 0:19:40 0:23:40 0:27:43 3:56 0:31:35
24 173 ЧЕРКЕС Сергій 0:03:33 0:07:18 0:11:04 0:14:53 0:18:42 0:22:32 0:26:25
25 239 СЛОБОДЯНЮК Денис 0:03:06 0:06:20 0:09:41 0:13:08 0:16:43



  TimingEvents.com : Сучасна система електронного хронометражу

Результат учасника: