Чемпіонат України зі спортивної ходьби
на 20 км серед дорослих та молоді

Місце проведення: Суми
Дата проведення: 16 червня 2018 р.

Спортивна ходьба 20 км Жінки

Місце Номер Атлет Категорія 1.0 km 2.0 km 3.0 km 4.0 km 5.0 km 6.0 km 7.0 km 8.0 km 9.0 km 10.0 km 11.0 km 12.0 km 13.0 km 14.0 km 15.0 km 16.0 km 17.0 km 18.0 km 19.0 km Темп Результати
1 43 ФІЛЮК Марія 0:05:10 0:10:01 0:14:51 0:19:39 0:24:26 0:29:11 0:33:53 0:38:34 0:43:13 0:47:56 0:52:38 0:57:20 1:01:50 1:06:27 1:11:09 1:15:43 1:20:23 1:25:06 1:29:49 4:42 1:34:11
2 32 ГАВРИЛЮК (СТАСЮК) Тамара 0:05:10 0:10:00 0:14:51 0:19:38 0:24:26 0:29:10 0:33:53 0:38:33 0:43:13 0:47:56 0:52:38 0:57:19 1:01:49 1:06:26 1:11:09 1:15:45 1:20:23 1:25:06 1:29:49 4:43 1:34:20
3 35 МИРОНЧУК Валентина 0:05:06 0:10:01 0:14:50 0:19:39 0:24:26 0:29:10 0:33:53 0:38:33 0:43:13 0:47:56 0:52:38 0:57:20 1:01:54 1:06:33 1:11:15 1:15:57 1:20:50 1:25:50 1:30:57 4:48 1:36:01
4 36 ЦВІЛІЙ Аліна 0:05:10 0:10:00 0:14:50 0:19:39 0:24:26 0:29:11 0:33:57 0:38:53 0:43:51 0:48:51 0:53:55 0:58:47 1:03:49 1:08:43 1:13:40 1:18:40 1:23:38 1:28:35 1:33:33 4:54 1:38:19
5 57 ОЗДЕМІР Семіха Мутлу 0:05:10 0:10:00 0:14:51 0:19:39 0:24:30 0:29:24 0:34:20 0:39:18 0:44:13 0:49:12 0:54:05 0:58:57 1:03:49 1:08:44 1:13:40 1:18:40 1:23:38 1:28:39 1:33:44 4:56 1:38:40
6 31 ПОВОРОЗНЮК Русаліна 0:05:10 0:10:01 0:14:50 0:19:39 0:24:26 0:29:10 0:34:00 0:38:57 0:43:55 0:48:55 0:53:56 0:58:57 1:04:02 1:09:11 1:14:21 1:19:39 1:25:01 1:30:22 1:35:43 5:02 1:40:52
7 56 ЦИМБАЛЮК (КОНЦЕВИЧ) Наталія 0:05:17 0:10:25 0:15:32 0:20:39 0:25:42 0:30:47 0:35:52 0:40:52 0:45:55 0:51:03 0:56:12 1:01:21 1:06:30 1:11:36 1:16:45 1:21:54 1:27:05 1:32:16 1:37:27 5:07 1:42:26
8 51 ОЛЯНОВСЬКА Олександра 0:05:19 0:10:26 0:15:33 0:20:40 0:25:42 0:30:46 0:35:52 0:40:55 0:45:57 0:51:03 0:56:12 1:01:22 1:06:31 1:11:45 1:17:00 1:22:17 1:27:36 1:32:56 1:38:13 5:10 1:43:27
9 58 БАЛИМ Юлія U23 0:05:10 0:10:00 0:14:51 0:19:47 0:24:52 0:29:56 0:35:01 0:40:15 0:45:19 0:50:30 0:55:44 1:01:00 1:06:21 1:11:40 1:17:03 1:22:31 1:28:03 1:33:34 1:39:12 5:14 1:44:46
10 42 ХУСАІНОВА Дар'я U23 0:05:18 0:10:25 0:15:32 0:20:39 0:25:41 0:30:46 0:35:51 0:41:00 0:46:21 0:51:52 0:57:20 1:02:47 1:08:13 1:13:41 1:19:11 1:24:39 1:30:07 1:35:31 1:40:57 5:18 1:46:10
11 33 СОЛОГУБ Юлія U23 0:05:22 0:10:38 0:15:48 0:21:07 0:26:23 0:31:46 0:37:08 0:42:24 0:47:36 0:52:51 0:58:10 1:03:28 1:08:45 1:14:10 1:19:31 1:24:53 1:30:19 1:35:35 1:40:55 5:18 1:46:15
12 44 КУЛАГІНА Оксана U23 0:05:18 0:10:25 0:15:32 0:20:39 0:25:46 0:31:00 0:36:18 0:41:35 0:46:52 0:52:13 0:57:32 1:02:55 1:08:19 1:13:47 1:19:16 1:24:39 1:30:07 1:35:37 1:41:03 5:19 1:46:28
13 37 ГРИЦАК Ольга 0:05:23 0:10:45 0:16:13 0:21:47 0:27:21 0:33:00 0:38:32 0:44:15 0:49:59 0:55:45 1:01:32 1:07:20 1:13:01 1:18:46 1:24:24 1:30:16 1:36:01 1:41:44 1:47:16 5:38 1:52:47
14 45 БЄЛОВА Ксенія U23 0:05:23 0:10:38 0:15:48 0:21:02 0:26:17 0:31:33 0:36:53 0:42:15 0:47:36 0:53:05 0:58:49 1:04:40 1:10:42 1:16:50 1:23:05 1:29:20 1:35:45 1:42:09 1:48:38 5:44 1:54:52
15 30 ДАНИЛЮК Діана U23 0:05:45 0:11:34 0:17:15 0:22:51 0:28:27 0:34:10 0:39:54 0:45:36 0:51:23 0:57:15 1:03:04 1:09:04 1:14:56 1:20:48 1:26:44 1:32:51 1:38:50 1:44:52 1:50:51 5:50 1:56:48
16 54 КУШКА Юлія U23 0:05:18 0:10:43 0:16:16 0:21:47 0:27:22 0:33:00 0:38:38 0:44:19 0:50:02 0:55:48 1:01:33 1:07:26 1:13:24 1:19:25 1:25:31 1:31:49 1:38:03 1:44:31 1:51:12 5:54 1:58:00
17 52 ГУДАЧОК Марія U23 0:05:45 0:11:34 0:17:15 0:22:51 0:28:35 0:34:38 0:40:38 0:46:42 0:52:52 0:59:05 1:05:19 1:11:42 1:18:09 1:24:44 1:31:11 1:37:30 1:43:52 1:50:07 1:56:20 6:07 2:02:30
18 34 ПЧЕЛІНЦЕВА Вікторія U23 0:05:23 0:11:11 0:17:03 0:22:51 0:28:33 0:34:14 0:40:01 0:45:51 0:51:41 0:57:43 1:03:44 1:11:38 1:17:25 1:23:25
19 53 ФЕРЕНЦ Вікторія 0:05:22
20 38 МАКАРЕНКО Тетяна U23
21 40 МАРТИНЕНКО Крістіна U23
22 41 ВЕЛИКА Тетяна U23
23 55 ЮДКІНА Христина
  Сервіс наданий: TimingEvents.com - Сучасна система електронного хронометражу


Результат учасника: