Біг на 100 м Юніори U20 Забіги

Event: 100 m Men U20 Heats
Venue: Kropyvnytskyi, FC "Zirka" Stadium
Місце проведення: Кропивницький, м. Кропивницький, стадіон ФК "Зірка"
Час початку: 10:15, 21 червня 2018 р.
Формула виходу:


Heat | Забіг 1 Wind | Вітер: +0.4

Place
Місце
Bib
Номер
Photo
Фото
Surname
Прізвище
Name
Ім'я
Born
Дата нар.
Country/Region
Країна/Область
Result
Результат
Qual.
Квал.
Grade
Розряд
Points
Очки
Team
Команда
Coaches
Тренери
1 498
DENYSIUK
ДЕНИСЮК
Sviatoslav
Св'ятослав
21.09.2000  Кіровоградська 11.12 Q I МОН, КЗ ДЮСШ Олександрівська Крв Шурмельов С.О., Приймак В.М. , Артеменко (Мельник) Я.Ю.
2 937
MAKOVIYCHUK
МАКОВІЙЧУК
Maksym
Максим
08.02.2000  Чернівецька 11.14 Q I У, ОДЮСШ "Авангард" Чернівці Романюк В.В., Бабюк І.І., Слюсарєв Г.Г.
3 713
VOLYNETS
ВОЛИНЕЦЬ
Andrii
Андрій
16.06.1999  Сумська 11.14 q I МОН, ОДЮСШ м.Суми Торяник О.В.
4 269
SERDYUK
СЕРДЮК
Oleksandr
Олександр
05.02.2000  Запорiзька 11.34 q I У, ДЮСШ "Локомотив" м. Запоріжжя Буренко С.І., Багрін В.С.
5 1832
ANASTASYAN
АНАСТАСЯН
Erik
Ерік
03.01.2001  Дніпропетровська 11.43 q II КПНЗ МК ДЮСШ Днп Остапчук Т.Ю.
6 905
YUNAK
ЮНАК
Dmytro
Дмитро
26.08.2001  Черкаська 11.65 II МОН, ОСДЮСШОР Чрк Юнак Л.П.
7 449
LYNNYK
ЛИННИК
Rostyslav
Ростислав
20.04.2000  м. Київ 12.50 I юн ДЮСШ "Старт" Київ Колот А.В., Ткаченко М.Л.

Heat | Забіг 2 Wind | Вітер: +0.3

Place
Місце
Bib
Номер
Photo
Фото
Surname
Прізвище
Name
Ім'я
Born
Дата нар.
Country/Region
Країна/Область
Result
Результат
Qual.
Квал.
Grade
Розряд
Points
Очки
Team
Команда
Coaches
Тренери
1 607
ZLATYEV
ЗЛАТЄВ
Mykyta
Микита
16.11.1999  Одеська 11.33 Q I Д, СДЮСШОР "Динамо" Одеса Москаленко В.І.
2 900
REBOICHUK
РЕБОЙЧУК
Serhii
Сергій
09.10.1999  Черкаська 11.44 Q II МОН, ОСДЮСШОР Чрк Фінашкін П.В.
3 572
AKHMEDOV
АХМЕДОВ
Ivan
Іван
12.04.1999  Миколаївська 11.62 q II СДЮСШОР м.Миколаїв Гриник І.В., Малютін М.В.
4 1077
BASOV
БАСОВ
Mykhailo
Михайло
22.05.2000  Дніпропетровська 11.64 q II СДЮСШОР №3 Днп Слюсар А.Д., Веремійчик Л.Г.
5 936
SAVCHUK
САВЧУК
Valentyn
Валентин
21.07.1999  Чернівецька 11.68 II Прондюк Р.І.
6 419
POVKH
ПОВХ
Dmytro
Дмитро
08.12.1999  м. Київ 12.05 III МОН, НУФВСУ Колот А.В., Повх А.Ф., Ткаченко М.Л.
7 206
DENYSOV
ДЕНИСОВ
Dmytro
Дмитро
10.11.1999  Житомирська 12.42 I юн ЖСДЮСШОР Жтм Денисов М.І., Євсеєва І.М., Ніколайчук О.Б

Heat | Забіг 3 Wind | Вітер: +0.4

Place
Місце
Bib
Номер
Photo
Фото
Surname
Прізвище
Name
Ім'я
Born
Дата нар.
Country/Region
Країна/Область
Result
Результат
Qual.
Квал.
Grade
Розряд
Points
Очки
Team
Команда
Coaches
Тренери
1 444
SYDOROV
СИДОРОВ
Nikita
Нікіта
03.07.2000  м. Київ 11.17 Q I У, КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Поліщук Т.А., Федорець В.А., Каран В.Т.
2 544
HLUSHKO
ГЛУШКО
Vitaliy
Віталій
23.05.2000  Львiвська 11.42 Q II С, ДЮСШ "Фаворит" Калантаєвський О.Ю., Єретик В.Ю., Ліщинська І.В.
3 223
PEREVOZNYK
ПЕРЕВОЗНИК
Viktor
Віктор
17.10.1999  Житомирська 11.54 q II ЖСДЮСШОР Жтм Зінченко А.М.
4 402
PETRASHOV
ПЕТРАШОВ
Dmytro
Дмитро
04.02.2000  Київська 11.77 III КОЦОП Пензарєв Р.С. , Шатковський В.В
5 532
MERSHCHANSKYY
МЕРЩАНСЬКИЙ
Danylo
Данило
17.09.2002  Луганська 12.01 III МОН, КДЮСШ №2 Сєвєродонецьк Луг Кулєш С.Ю.
6 90
VODYANYY
ВОДЯНИЙ
Oleksiy
Олексій
03.02.2001  Дніпропетровська 12.49 I юн МОН, ДКФВ Гужва С.О., Кушка Ю.С., Ціох І.В.

Heat | Забіг 4 Wind | Вітер: +0.7

Place
Місце
Bib
Номер
Photo
Фото
Surname
Прізвище
Name
Ім'я
Born
Дата нар.
Country/Region
Країна/Область
Result
Результат
Qual.
Квал.
Grade
Розряд
Points
Очки
Team
Команда
Coaches
Тренери
1 741
MAKUKH
МАКУХ
Vasyl
Василь
14.01.2000  Тернопiльська 10.70 Q МС МОН, ОДЮСШ Трн Дуда Б.П., Дуда О.В.
2 200
PRYKHODKO
ПРИХОДЬКО
Kyrylo
Кирило
08.06.2001  Донецька 11.06 Q I ДВУОР ім. С.Бубки Кривошанов О.Ю., Серорез Т.Б.
3 93
KOMENDANT
КОМЕНДАНТ
Ihor
Ігор
25.08.1999  Дніпропетровська 11.14 q I ДЮСШ №7 м. Днп Тітенко І.В., Василенко О.А.
4 1816
MARTYNENKO
МАРТИНЕНКО
Mykyta
Микита
20.02.2000  Дніпропетровська 11.48 q II КПНЗ МК ДЮСШ Днп Ходасевич О.О., Ходасевич Л.С.
5 642
HLUSHCHYCH
ГЛУЩИЧ
Roman
Роман
03.08.1999  Полтавська 11.49 q II ДЮСШ №1 Полтава Персань Р.О., Костенко В.В., Баляшкін О.М.
6 219
KUKHARCHUK
КУХАРЧУК
Oleksiy
Олексій
03.06.1999  Житомирська 11.68 II ЖСДЮСШОР Жтм Денисов М.І., Медведчук В.В.
7 1481
ARSENIUK
АРСЕНЮК
Artem
Артем
30.10.2002  Полтавська 12.42 I юн ДЮСШ "Авангард" Кременчук Ремінська Т.Д.

Heat | Забіг 5 Wind | Вітер: 0.0

Place
Місце
Bib
Номер
Photo
Фото
Surname
Прізвище
Name
Ім'я
Born
Дата нар.
Country/Region
Країна/Область
Result
Результат
Qual.
Квал.
Grade
Розряд
Points
Очки
Team
Команда
Coaches
Тренери
1 1083
BUTENKO
БУТЕНКО
Kostyantyn
Костянтин
12.06.1999  Дніпропетровська 11.29 Q I МОН, СДЮСШОР №3 Днп Слюсар А.Д.
2 495
SHEVCHENKO
ШЕВЧЕНКО
Oleksandr
Олександр
06.06.2001  Кіровоградська 11.51 Q II МОН, ДЮСШ Знам' янка Поплавко І.Л.
3 141
SHYBKOY
ШИБКОЙ
Maksym
Максим
10.02.2000  Донецька 11.59 q II КДЮСШ №1 Бахмут Кривошанов О.Ю., Третьяков М.К.
4 586
SAVCHENKO
САВЧЕНКО
Ivan
Іван
17.02.1999  Миколаївська 11.61 q II СДЮСШОР м.Миколаїв Гриник І.В., Трикоз С.А.
5 412
STANCHUK
СТАНЧУК
Oleh
Олег
28.10.2000  м. Київ 11.99 III ДЮСШ "Старт" Київ Колот А.В., Ткаченко М.Л.
6 885
KALYUSHKO
КАЛИУШКО
Oleksandr
Олександр
02.05.2001  Черкаська 12.00 III МОН, ОСДЮСШОР Чрк Фінашкін П.В.
7 228
TARAN
ТАРАН
Bohdan
Богдан
11.10.2002  Житомирська 12.31 I юн С, ЖСДЮСШОР Жтм Ледньова А.Є.

Heat | Забіг 6 Wind | Вітер: 0.0

Place
Місце
Bib
Номер
Photo
Фото
Surname
Прізвище
Name
Ім'я
Born
Дата нар.
Country/Region
Країна/Область
Result
Результат
Qual.
Квал.
Grade
Розряд
Points
Очки
Team
Команда
Coaches
Тренери
1 191
SERHIYENKO
СЕРГІЄНКО
Oleksiy
Олексій
22.04.1999  Донецька 11.16 Q I ШВСМ Днц Марченко М.С.
2 1080
ZABOHONSKYY
ЗАБОГОНСЬКИЙ
Oleksandr
Олександр
14.12.1999  Дніпропетровська 11.35 Q II СДЮСШОР №3 Днп Слюсар А.Д., Дворніченко А.В.
3 408
LUKHTAI
ЛУХТАЙ
Bohdan
Богдан
25.01.2000  Київська 11.58 q II К, КДЮСШ "Колос" К.о. Шурмельов С.О.
4 1363
BEZSHKURENKO
БЕЗШКУРЕНКО
Pavlo
Павло
12.07.2000  Кіровоградська 11.82 III К, КЗ КДЮСШ №2 Нищеменко В.А.
5 222
PANTSYUK
ПАНЦЮК
Dmytro
Дмитро
02.05.2000  Житомирська 11.84 III ЖСДЮСШОР Жтм Зінченко А.М.
6 534
PIVOVAROV
ПІВОВАРОВ
Bohdan
Богдан
10.03.2000  Луганська 12.11 III МОН, КДЮСШ №2 Сєвєродонецьк Луг Кулєш С.Ю.
7 420
PROTSYK
ПРОЦИК
Vasyl
Василь
10.02.2000  м. Київ 12.28 I юн ДЮСШ "Старт" Київ Колот А.В., Ткаченко М.Л.
566
TOMASHIVSKYI
ТОМАШІВСЬКИЙ
Denys
Денис
19.09.2000  Львiвська DNS МОН, ДЮСШ м. Сокаль Льв Пікунова М.М.