П’ятиборство Жінки

Place
Місце
Bib
Номер
Photo
Фото
Surname
Прізвище
Name
Ім'я
DoB
Дата нар.
Team
Команда
Coaches
Тренери
Points
Очки
Grade
Розряд
1 1246
SHUKH
ШУХ
Alina
Аліна
12.02.1999  Київська Д, КОШВСМ Шух М.С. 4602
PB
МСМК
2 97
BUINENKO (HORDIIENKO)
БУЙНЕНКО (ГОРДІЄНКО)
Rimma
Рімма
30.12.1995  Дніпропетровська К, ДШВСМ Руєв О.С., Слизька Т.І. 4305
SB
МС
3 947
LOBAN
ЛОБАН
Yuliya
Юлія
07.08.2000  Чернігівська МОН, ДШВСМ Шарак О.В., Ступаченко О.В., Донськой С.А. 4236
PB
МС
4 759
ROFE-BEKETOVA
РОФЕ-БЕКЕТОВА
Iryna
Ірина
18.09.1998  Харкiвська Д, ШВСМ з л/а Ісправнікова В.М., Огородник Ю.О., Матузна Н.А. 4224
SB
МС
5 775
DIKHANOVA
ДІХАНОВА
Daria
Дар'я
23.03.2000  Харкiвська Д, ХДВУФК №1 Халаїм М.М., Пупова М.В., Лазарук С.А. 4059
PB
МС
6 760
RUDIYKO
РУДІЙКО
Alyona
Альона
17.03.2000  Харкiвська Д, ШВСМ з л/а Зайченко О.М., Ісправнікова В.М. 2917
SB
II
Place
Місце
Heat
Забіг
Bib
Номер
Photo
Фото
Surname
Прізвище
Name
Ім'я
DoB
Дата нар.
Team
Команда
Result
Результат
Points
Очки
Grade
Розряд
1 1 97
BUINENKO (HORDIIENKO)
БУЙНЕНКО (ГОРДІЄНКО)
Rimma
Рімма
30.12.1995  Дніпропетровська 8.41
PB
1037
(1037)
МС
2 1 775
DIKHANOVA
ДІХАНОВА
Daria
Дар'я
23.03.2000  Харкiвська 8.70
PB
974
(974)
КМС
3 1 947
LOBAN
ЛОБАН
Yuliya
Юлія
07.08.2000  Чернігівська 8.72
PB
969
(969)
КМС
4 1 759
ROFE-BEKETOVA
РОФЕ-БЕКЕТОВА
Iryna
Ірина
18.09.1998  Харкiвська 8.82 948
(948)
КМС
5 1 1246
SHUKH
ШУХ
Alina
Аліна
12.02.1999  Київська 8.86
SB
939
(939)
КМС
6 1 760
RUDIYKO
РУДІЙКО
Alyona
Альона
17.03.2000  Харкiвська 9.65
SB
779
(779)
II

Підсумки після першої дисципліни

Place
Місце
Heat
Забіг
Bib
Номер
Photo
Фото
Surname
Прізвище
Name
Ім'я
DoB
Дата нар.
Team
Команда
Total points
Всього очок
1 1 97
BUINENKO (HORDIIENKO)
БУЙНЕНКО (ГОРДІЄНКО)
Rimma
Рімма
30.12.1995  Дніпропетровська 1037
2 1 775
DIKHANOVA
ДІХАНОВА
Daria
Дар'я
23.03.2000  Харкiвська 974
3 1 947
LOBAN
ЛОБАН
Yuliya
Юлія
07.08.2000  Чернігівська 969
4 1 759
ROFE-BEKETOVA
РОФЕ-БЕКЕТОВА
Iryna
Ірина
18.09.1998  Харкiвська 948
5 1 1246
SHUKH
ШУХ
Alina
Аліна
12.02.1999  Київська 939
6 1 760
RUDIYKO
РУДІЙКО
Alyona
Альона
17.03.2000  Харкiвська 779
Place
Місце
Group
Група
Bib
Номер
Photo
Фото
Surname
Прізвище
Name
Ім'я
DoB
Дата нар.
Team
Команда
Result
Результат
Points
Очки
Grade
Розряд
1 1246
SHUKH
ШУХ
Alina
Аліна
12.02.1999  Київська 1.88
SB
1080
(2019)
МС
2 97
BUINENKO (HORDIIENKO)
БУЙНЕНКО (ГОРДІЄНКО)
Rimma
Рімма
30.12.1995  Дніпропетровська 1.82
SB
1003
(2040)
КМС
3 759
ROFE-BEKETOVA
РОФЕ-БЕКЕТОВА
Iryna
Ірина
18.09.1998  Харкiвська 1.76
=SB
928
(1876)
КМС
3 775
DIKHANOVA
ДІХАНОВА
Daria
Дар'я
23.03.2000  Харкiвська 1.76
PB
928
(1902)
КМС
3 947
LOBAN
ЛОБАН
Yuliya
Юлія
07.08.2000  Чернігівська 1.76
PB
928
(1897)
КМС
6 760
RUDIYKO
РУДІЙКО
Alyona
Альона
17.03.2000  Харкiвська 1.52
SB
644
(1423)
II

Підсумки після двох дисциплін

Place
Місце
Group
Група
Bib
Номер
Photo
Фото
Surname
Прізвище
Name
Ім'я
DoB
Дата нар.
Team
Команда
Total points
Всього очок
1 97
BUINENKO (HORDIIENKO)
БУЙНЕНКО (ГОРДІЄНКО)
Rimma
Рімма
30.12.1995  Дніпропетровська 2040
2 1246
SHUKH
ШУХ
Alina
Аліна
12.02.1999  Київська 2019
3 775
DIKHANOVA
ДІХАНОВА
Daria
Дар'я
23.03.2000  Харкiвська 1902
4 947
LOBAN
ЛОБАН
Yuliya
Юлія
07.08.2000  Чернігівська 1897
5 759
ROFE-BEKETOVA
РОФЕ-БЕКЕТОВА
Iryna
Ірина
18.09.1998  Харкiвська 1876
6 760
RUDIYKO
РУДІЙКО
Alyona
Альона
17.03.2000  Харкiвська 1423
Place
Місце
Group
Група
Bib
Номер
Photo
Фото
Surname
Прізвище
Name
Ім'я
DoB
Дата нар.
Team
Команда
Result
Результат
Points
Очки
Grade
Розряд
1 1246
SHUKH
ШУХ
Alina
Аліна
12.02.1999  Київська 14.29
SB
813
(2832)
КМС
2 759
ROFE-BEKETOVA
РОФЕ-БЕКЕТОВА
Iryna
Ірина
18.09.1998  Харкiвська 13.98 793
(2669)
I
3 947
LOBAN
ЛОБАН
Yuliya
Юлія
07.08.2000  Чернігівська 13.87
SB
785
(2682)
I
4 97
BUINENKO (HORDIIENKO)
БУЙНЕНКО (ГОРДІЄНКО)
Rimma
Рімма
30.12.1995  Дніпропетровська 12.46 692
(2732)
I
5 775
DIKHANOVA
ДІХАНОВА
Daria
Дар'я
23.03.2000  Харкiвська 10.66
PB
573
(2475)
II
6 760
RUDIYKO
РУДІЙКО
Alyona
Альона
17.03.2000  Харкiвська 9.55
PB
500
(1923)
III

Підсумки після трьох дисциплін

Place
Місце
Group
Група
Bib
Номер
Photo
Фото
Surname
Прізвище
Name
Ім'я
DoB
Дата нар.
Team
Команда
Total points
Всього очок
1 1246
SHUKH
ШУХ
Alina
Аліна
12.02.1999  Київська 2832
2 97
BUINENKO (HORDIIENKO)
БУЙНЕНКО (ГОРДІЄНКО)
Rimma
Рімма
30.12.1995  Дніпропетровська 2732
3 947
LOBAN
ЛОБАН
Yuliya
Юлія
07.08.2000  Чернігівська 2682
4 759
ROFE-BEKETOVA
РОФЕ-БЕКЕТОВА
Iryna
Ірина
18.09.1998  Харкiвська 2669
5 775
DIKHANOVA
ДІХАНОВА
Daria
Дар'я
23.03.2000  Харкiвська 2475
6 760
RUDIYKO
РУДІЙКО
Alyona
Альона
17.03.2000  Харкiвська 1923
Place
Місце
Group
Група
Bib
Номер
Photo
Фото
Surname
Прізвище
Name
Ім'я
DoB
Дата нар.
Team
Команда
Result
Результат
Points
Очки
Grade
Розряд
1 1246
SHUKH
ШУХ
Alina
Аліна
12.02.1999  Київська 6.13
SB
890
(3722)
КМС
2 759
ROFE-BEKETOVA
РОФЕ-БЕКЕТОВА
Iryna
Ірина
18.09.1998  Харкiвська 6.06
SB
868
(3537)
КМС
3 97
BUINENKO (HORDIIENKO)
БУЙНЕНКО (ГОРДІЄНКО)
Rimma
Рімма
30.12.1995  Дніпропетровська 6.05
SB
865
(3597)
КМС
4 775
DIKHANOVA
ДІХАНОВА
Daria
Дар'я
23.03.2000  Харкiвська 5.95
PB
834
(3309)
КМС
5 947
LOBAN
ЛОБАН
Yuliya
Юлія
07.08.2000  Чернігівська 5.93
PB
828
(3510)
КМС
6 760
RUDIYKO
РУДІЙКО
Alyona
Альона
17.03.2000  Харкiвська 4.84
SB
516
(2439)
III

Підсумки після чотирьох дисциплін

Place
Місце
Group
Група
Bib
Номер
Photo
Фото
Surname
Прізвище
Name
Ім'я
DoB
Дата нар.
Team
Команда
Total points
Всього очок
1 1246
SHUKH
ШУХ
Alina
Аліна
12.02.1999  Київська 3722
2 97
BUINENKO (HORDIIENKO)
БУЙНЕНКО (ГОРДІЄНКО)
Rimma
Рімма
30.12.1995  Дніпропетровська 3597
3 759
ROFE-BEKETOVA
РОФЕ-БЕКЕТОВА
Iryna
Ірина
18.09.1998  Харкiвська 3537
4 947
LOBAN
ЛОБАН
Yuliya
Юлія
07.08.2000  Чернігівська 3510
5 775
DIKHANOVA
ДІХАНОВА
Daria
Дар'я
23.03.2000  Харкiвська 3309
6 760
RUDIYKO
РУДІЙКО
Alyona
Альона
17.03.2000  Харкiвська 2439
Place
Місце
Heat
Забіг
Bib
Номер
Photo
Фото
Surname
Прізвище
Name
Ім'я
DoB
Дата нар.
Team
Команда
Result
Результат
Points
Очки
Grade
Розряд
1 1 1246
SHUKH
ШУХ
Alina
Аліна
12.02.1999  Київська 2:15.92
SB
880
(4602)
I
2 1 775
DIKHANOVA
ДІХАНОВА
Daria
Дар'я
23.03.2000  Харкiвська 2:25.56
SB
750
(4059)
II
3 1 947
LOBAN
ЛОБАН
Yuliya
Юлія
07.08.2000  Чернігівська 2:27.36
PB
726
(4236)
II
4 1 97
BUINENKO (HORDIIENKO)
БУЙНЕНКО (ГОРДІЄНКО)
Rimma
Рімма
30.12.1995  Дніпропетровська 2:28.81
SB
708
(4305)
II
5 1 759
ROFE-BEKETOVA
РОФЕ-БЕКЕТОВА
Iryna
Ірина
18.09.1998  Харкiвська 2:30.49
PB
687
(4224)
II
6 1 760
RUDIYKO
РУДІЙКО
Alyona
Альона
17.03.2000  Харкiвська 2:48.59
SB
478
(2917)
III

Підсумки після п'яти дисциплін

Place
Місце
Heat
Забіг
Bib
Номер
Photo
Фото
Surname
Прізвище
Name
Ім'я
DoB
Дата нар.
Team
Команда
Total points
Всього очок
1 1 1246
SHUKH
ШУХ
Alina
Аліна
12.02.1999  Київська 4602
2 1 97
BUINENKO (HORDIIENKO)
БУЙНЕНКО (ГОРДІЄНКО)
Rimma
Рімма
30.12.1995  Дніпропетровська 4305
3 1 947
LOBAN
ЛОБАН
Yuliya
Юлія
07.08.2000  Чернігівська 4236
4 1 759
ROFE-BEKETOVA
РОФЕ-БЕКЕТОВА
Iryna
Ірина
18.09.1998  Харкiвська 4224
5 1 775
DIKHANOVA
ДІХАНОВА
Daria
Дар'я
23.03.2000  Харкiвська 4059
6 1 760
RUDIYKO
РУДІЙКО
Alyona
Альона
17.03.2000  Харкiвська 2917